Виробництво котлів в Чернігові

Наша фірма здійснює виробництво котлів Чернігів опалення фірми «Брік» та надає ці прилади до реалізації громадянам Чернігова. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми тримаємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Чернігові засноване на використанні інноваційного оснащення і останніх технологій, тому опалювальні котли «Брік» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Brick»: типи палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом безвідходності і раціональності виробництва, надає такі модифікації палива (котли Брік Чернігів працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів або регіональних ринків (свої умови щодо диктують і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 грн. (станом на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального приладу, прагнуть купити котел від виробника Чернігів, так як відсутність посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Брік нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Чернігові, наша фірма не використовує при їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо найкращі пропозиції по вартості, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На кожен котел фірма надає повну гарантію.
 • Клієнт отримує повноцінну і точну інформацію про кожну представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми надаємо можливість випробувати роботу вподобаного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати ідеально відповідну параметрам приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Чернігів, ми показуємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки повідомити про дату вашого візиту): приєднаний до котла КВП фіксує та показує величину потужності або кількість вироблених гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму сталі, товщину металу, розміри котла, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах базується вартість.